Порівняння інструментів резервного копіювання

325
  

Це питання існує, оскільки воно має історичне значення, але це не вважається гарним питанням для теми на цьому сайті , тому, будь ласка, не використовуйте його як доказ того, що ви можете поставити подібні запитання тут . Хоча вас заохочують допомагати підтримувати свої відповіді, будь ласка, зрозумійте, що запитання "великого списку" зазвичай не дозволяються на Ask Ubuntu і будуть закриті за довідковий центр

.

Резервне копіювання є неймовірно важливим. Очевидно, що немає найкращого інструмента резервного копіювання, але порівняння варіантів буде дуже цікавим.

 • Графічний інтерфейс? Командний рядок?
 • Додаткові резервні копії?
 • Автоматичне резервне копіювання?
 • Встановити метод: у стандартних сховищах? PPA?
задане 8128 13.04.2017 в 14:24
джерело

33 відповіді

147

Дежа Дуп

Déjà Dup (з Ubuntu 11.10) встановлений за замовчуванням. Це інструмент GNOME, призначений для випадкового користувача робочого столу, який прагне бути "простим інструментом резервного копіювання, який приховує складність робити резервні копії правильним шляхом".

Це перша частина дуальності , яка виконує інкрементальні резервні копії, де зберігаються лише зміни, внесені після попередньої резервної копії. Вона має опції для шифрування та автоматичного резервного копіювання. Він може створити резервну копію для локальних папок, Amazon S3 або будь-якого сервера, до якого можна підключити Nautilus.

Інтеграція з Nautilus чудово, дозволяючи відновити файли, видалені з каталогу, і для відновлення старої версії окремого файлу.

Зверніть увагу, що станом на лютий 2016 р. цей проект майже повністю ігнорує звіти про помилки за допомогою лише незначна кількість операцій з розмежування та останнє виправлення помилок до 2014 року , хоча є нові випуски з незначними змінами .

    
відповідь дана 8128 29.02.2016 в 11:05
джерело
105

Назад у часі < img src="https://i.stack.imgur.com/vyWhw.png">

Я використовував Back in Time деякий час, і я дуже задоволений.

Все, що вам потрібно зробити, це настроїти:

 • Де зберегти знімок
 • Які каталоги резервувати
 • Коли потрібно зробити резервну копію (вручну, кожну годину, кожен день, щотижня, кожен місяць)

І забути про це.

Щоб встановити (працювати на Ubuntu 16.04 для gnome):

sudo add-apt-repository ppa:bit-team/stable
sudo apt-get update
sudo apt-get install backintime-gnome

Графічний інтерфейс програми можна відкрити за допомогою пошуку в "ubuntu" для "резервного копіювання".

Проект активний з квітня 2018 р. .

    
відповідь дана Decio Lira 09.08.2018 в 08:41
джерело
73

rsnapshot vs rdiff-backup

Я часто звертаюся до цього порівняння rsnapshot та rdiff-backup :

Подібності:

 • обидва використовують rsync-подібний алгоритм для передачі даних (rnapshot насправді використовує rsync; rdiff-backup використовує бібліотеку бібліотеки бібліотеки python librsync)
 • обидва можуть використовуватися за допомогою ssh (хоча rsnapshot не може перевищувати SSH без додаткових сценаріїв)
 • обидва використовують просту копію джерела для поточної резервної копії

Відмінності в використанні диска:

 • rsnapshot використовує фактичні файли та жорсткі посилання для економії місця. Для невеликих файлів розмір зберігання аналогічний.
 • rdiff-backup зберігає попередні версії як стиснуті дельти до поточної версії, подібної до системи керування версіями. Для великих часто змінюваних файлів, таких як лог-файли, бази даних тощо, rdiff-backup вимагає значно менше місця для певного числа версій.

Відмінності в швидкості:

 • rdiff-резервне копіювання повільніше, ніж rsnapshot

Відмінності в збереженні метаданих:

 • Файли метаданих rdiff-backup зберігаються окремо, наприклад, права власності, дозволи та дати.

Відмінності в прозорість файлів:

 • Для rsnapshot всі версії резервної копії доступні як звичайні файли.
 • Для резервного копіювання rdiff лише поточна резервна копія доступна як звичайні файли. Попередні версії зберігаються як делікатеси rdiff.

Зроблено відмінності в рівнях резервування:

 • rsnapshot підтримує кілька рівнів резервної копії, таких як щомісяця, щотижня та щодня.
 • rdiff-резервне копіювання дозволяє видаляти знімки раніше, ніж певна дата; він не може видалити знімки між двома датами.

Відмінності в спільноті підтримки:

 • Виходячи з кількості відповідей на моє повідомлення в списках розсилки (rsnapshot: 6, rdiff-backup: 0), rsnapshot має більш активну спільноту.
відповідь дана ændrük 07.09.2010 в 21:29
джерело
64

rsync

Якщо ви знайомі з інструментами командного рядка, ви можете використовувати rsync для автоматичного створення (інкрементальних) резервних копій. Він може відображати ваші каталоги на інших машинах. Існує безліч сценаріїв, доступних у мережі, як це зробити. Встановіть це як повторюване завдання у вашому crontab. Інтерфейс GUI для rsync називається Grsync , що полегшує ручне резервне копіювання.

У поєднанні з жорсткими посиланнями можна зробити резервну копію так, щоб видалені файли були збережені.

Див .:

відповідь дана fluteflute 15.02.2014 в 22:06
джерело
43

Duplicity

Duplicity - це інструмент резервного копіювання командного рядка.

Duplicity створює резервні копії каталогів, створюючи зашифровані об'ємні формати tar-format та завантажуючи їх на віддалений або локальний. Він використовує librsync для запису інкрементальних змін до файлів; gzip стискати їх; і gpg для шифрування їх.

Командний рядок Duplicity може бути залякуванням, але існує безліч інтерфейсів для дублювання, від командного рядка (duply) до GNOME (deja-dup), до KDE (часовий привід).

    
відповідь дана vh1 08.03.2016 в 00:33
джерело
38

Dropbox

Хрестова платформа (власна) синхронізації хмар для Windows, Mac та Linux. 2 Гб онлайн-сховища безкоштовні, із платними варіантами. Рекламується як спосіб "зберігати, синхронізувати та обмінюватися файлами в Інтернеті", але також може використовуватися для резервного копіювання.

Зауважте, що навіть в історії редагування платних облікових записів обмежено до одного року , а в безкоштовних облікових записах це всього один місяць .

Зауважте також, що відновлення великої кількості файлів може зайняти багато часу, оскільки Dropbox не створювався як інструмент резервного копіювання.

    
відповідь дана Derek 07.08.2018 в 07:44
джерело
31

luckyBackup

Це не було згадано раніше, тому я подумаю, що "LuckyBackup" - чудовий інтерфейс GUI для rsync і робить простий або складний резервний копіювання та клони повним вітром.

Зауважте, що цей інструмент більше не розроблено.

Всі важливі скріншоти можна знайти тут на своєму веб-сайті , показавши наступне:

    
відповідь дана Scaine 24.02.2016 в 14:12
джерело
27

BackupPC

Якщо ви хочете зробити резервну копію вашої домашньої мережі, я рекомендую BackupPC працювати на постійному сервері у вашій підвалі / шафі / кімнаті прання. З серверу резервного копіювання він може підключатися через ssh, rsync, SMB та інші методи до будь-якого іншого комп'ютера (не тільки комп'ютерів на Linux) і створювати резервні копії всіх їх на сервер. Він реалізує додаткове зберігання, об'єднуючи однакові файли за допомогою жорстких зв'язків, навіть якщо однакові файли були резервними на окремі комп'ютери.

BackupPC запускає веб-інтерфейс, який можна використовувати для його налаштування, включаючи додавання нових комп'ютерів для резервного копіювання, ініціювання негайного резервного копіювання та, найголовніше, відновлення окремих файлів або цілих папок. Якщо сервер BackupPC має права на запис на комп'ютер, який ви відновлюєте, він може відновити файли безпосередньо там, де вони були, що дуже приємно.

    
відповідь дана 8128 11.03.2017 в 19:56
джерело
24

bup

"Високопродуктивна система резервного копіювання файлів на основі формату git packfile. Можна робити ін'єкційні резервні копії зображень віртуальних машин швидкими ".

Основні характеристики:

  
 • Для розбиття великих використовує алгоритм просування контрольної суми (подібний до rsync)   файли в шматки. Найбільш корисним результатом цього є те, що ви можете резервувати величезний   візуальна машина (VM), дискові зображення, бази даних та XML-файли поступово,   хоча вони, як правило, все в одному величезному файлі, і не використовують тонни   дисковий простір для декількох версій.

 •   
 • Дані "автоматично" розподіляються між додатковими резервними копіями без необхідності   щоб дізнатися, яка резервна копія базується на якому іншому - навіть якщо резервні копії   зроблені з двох різних комп'ютерів, які навіть не знають про кожен   інший. Ви просто розповідаєте, купу, щоб зберегти речі, і це економить тільки мінімум   потрібна кількість даних.

 •   
 • Bup може використовувати резервування "par2" для відновлення пошкоджених резервних копій, навіть якщо ваш   диск не виявив поганих секторів.

 •   
 • Ви можете монтувати репозиторій bup як файлову систему FUSE і отримати доступ до   вміст таким чином, і навіть експортувати його над Samba.

 •   
 • Доступний зовнішній інтерфейс (GUI) на базі KDE для bup, а саме Kup Backup System .

 •   
    
відповідь дана ændrük 01.08.2012 в 18:03
джерело
24

CrashPlan

CrashPlan - це компанія, яка надає бізнес-резервне копіювання без окремого користувача .

Функції

Я розглянув безліч варіантів і конфігурацій (використовуючи rdiff-backup, duplicity, backup-ninja, amazon s3, віддалений сервер). Що нарешті призвело до простоти.

CrashPlan є крос-платформою, але не з відкритим вихідним кодом.

Варто також відзначити, що за допомогою платного центру CrashPlan Central для сім'ї можна резервувати всі комп'ютери, якими ви володієте.

    
відповідь дана Diogo Gomes 07.08.2018 в 07:50
джерело
23

Бакула

Я використовував Бакулу давно. Хоча вам доведеться вивчати її архітектуру, це дуже потужне рішення. Це дозволяє робити резервні копії через мережу, і це багатоплатформенний. Ви можете ознайомитися з тут про всі цікаві речі, які він має, і тут про графічні програми, які ви можете використовувати для цього. Я розгорнув це в моєму університеті. Коли я шукав рішення для резервного копіювання, я також натрапив на Аманду .

Бакула - це те, що вона використовує власну реалізацію для створюваних файлів. Це робить його незалежним від конкретної реалізації нативної утиліти (наприклад, tar, dump ...).

Коли я її використовував, ще не було GUI. Тому я не можу сказати, чи доступні повні та прості у використанні.

Бакула дуже модульна у своєму ядрі. Він складається з 3 налаштовуваних, автономних демонів:

 • демон файлу (дбає про фактичне збирання файлів та їх метаданих через крос-платформний спосіб)
 • Демон пам'яті (подбайте про збереження даних - будь це HDD, DVD, стрічки тощо)
 • демон (керує резервуванням планування та центральною конфігурацією)

Існує також база даних SQL для зберігання метаданих про bacula та резервне копіювання (підтримка Postgres, MySQL та sqlite.

Бінарний файл bconsole поставляється з bacula і забезпечує інтерфейс CLI для адміністрування bacula.

    
відповідь дана Chuck 25.04.2012 в 18:07
джерело
18

Документація до вашої домашньої директорії

відкрийте термінал

 • cd / home / me
 • tar zcvf me.tgz.
 • mv me.tgz на інший комп'ютер
  • через самба
  • через NFS
  • DropBox
  • Інше

Зробіть те ж саме в / etc Зробіть те ж саме на / var на ваших робочих серверах за замовчуванням налаштування ubuntu.
Напишіть скрипт оболонки для виконання всіх трьох смоків

Резервне копіювання закладок браузера

Цього достатньо для 95% людей

 • Резервне копіювання не вимагає просто переінсталяції пакети.Відновити
mv me.tgz повернутися до / home / мені правою кнопкою миші витягніть тут

    
відповідь дана stevehendo34 21.10.2010 в 19:08
джерело
18

Простий резервний копіювання

Простий резервний копіювання - це ще один інструмент для резервного копіювання файлу та збереження історії перегляду. Це досить ефективно (з повним та поступовим резервуванням) і не займає зайвого місця на диску для надлишкових даних. Таким чином, ви можете мати історичний перегляд файлів La-Time Machine (функція Назад у часі - згадана раніше - теж пропонує).

Особливості:

 • Легке для налаштування вже заздалегідь визначених стратегій резервного копіювання
 • Підтримка резервної копії зовнішнього жорсткого диска
 • віддаленої резервної копії через SSH або FTP
 • Історія перегляду
 • розумне автоматичне очищення
 • легке переміщення
 • користувач - та / або система -рівневого резервного копіювання

Як ви бачите, набір функцій аналогічний тому, який пропонує Back in time .

Простий резервний копія добре підходить для середовища Gnome та Ubuntu Desktop.

    
відповідь дана Huygens 10.11.2011 в 10:06
джерело
14

DAR

DAR - програма Disk ARchive - це потужний інструмент резервного копіювання командного рядка, що підтримує поступове резервне копіювання та відновлення. Якщо ви хочете зробити резервну копію багатьох файлів, це може бути значно швидшим, ніж рішення rsync (проміжна контрольна сума).

    
відповідь дана maxschlepzig 11.03.2017 в 19:56
джерело
14

Spideroak

Папка, подібна до служби резервного копіювання / синхронізації з порівнянними функціями.

 • Доступ до всіх ваших даних у одному де-дублюваному місці
 • Налаштовувана багатоплатформенна синхронізація
 • Зберегти всі історичні версії & amp; видалені файли
 • Надайте папки миттєво в Інтернеті
 • ShareRooms w / RSS
 • Завантажте файли з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету
 • Всеосяжне шифрування даних «нульового знання»

Перелічені підтримувані системи: Debian Lenny, OpenSUSE, RPM-based (Fedora тощо), CentOS / RHEL, Ubuntu Lucid Lynx, Ubuntu Gutsy Gibbon, Ubuntu Karmic Koala, Ubuntu Maverick Meerkat, Ubuntu Intrepid Ibex, Debian Etch, Ubuntu Hardy Heron, Slackware 12.1, Ubuntu Jaunty Jackalope

Більше інформації на сторінці тут

    
відповідь дана Derek 09.08.2018 в 08:52
джерело
13

Мансардні резервні копії

  

Макіяж - програма дублювання резервної копії, написана на Python. Головна мета Макіяж - забезпечити ефективний і безпечний спосіб резервного копіювання   дані Використана методика дедупликации даних робить горище придатним для   Щоденне резервне копіювання, оскільки зберігаються лише зміни.

Основні можливості:

  
 • Простота використання
 •   
 • Космічне ефективне зберігання : дедупликація розміру змінного блоку використовується для зменшення кількості збережених байтів шляхом виявлення надлишкових даних.
 •   
 • Необов'язкове шифрування даних : усі дані можна захистити, використовуючи 256-бітове шифрування AES, а також підтвердження цілісності та автентичності даних   використовуючи HMAC-SHA256.
 •   
 • Резервні копії за межами сайту : горище може зберігати дані на будь-якому віддаленому хості, доступному через SSH
 •   
 • Збірка резервних копій у файловій системі : архівації резервного копіювання створюються як файлові системи для простору для полегшення перевірки та відновлення резервних копій.
 •   

Вимоги:

Мансарда потребує Python & gt; = 3.2. Окрім Python, Attic також вимагає msgpack-python і OpenSSL (& gt; = 1.0.0). Для того, щоб монтувати архіви як файлові системи, потрібно llfuse .

Примітка.

Існує також вилка "Аттика" під назвою Борг .

    
відповідь дана rcs 28.11.2015 в 18:52
джерело
11

FlyBack

Попередження: Не збережено, останнє оновлення в 2010 році.

Подібно до часу початку

  

Машина Apple Time це чудово   Особливість в ОС, і Linux має   майже всі необхідні технології   вже побудований, щоб відтворити його. Це   це простий графічний інтерфейс, що полегшує його   використовувати.

    
відповідь дана Derek 09.08.2018 в 08:57
джерело
10

Jungledisk

Я є переможцем на мій погляд. Він дистанційно створює резервну копію закритого Amazon S3 відсіку, його можна налаштовувати, воно може працювати у фоновому режимі (існують різні керівництва, доступні для налаштування). Існує пристойний інтерфейс, або ви можете зламати файл XML, якщо ви відчуваєте себе таким нахиленим.

Я виконую резервне копіювання всіх моїх домашніх комп'ютерів за допомогою одного облікового запису, без проблем. Я також можу віддалено отримувати доступ до своїх резервних даних через myjungledisk.com.

Це не безкоштовно, але в американських умовах це, безумовно, досить дешеве (я плачу близько 8 доларів на місяць). Я відчуваю, що це більш ніж прийнятно для резервного копіювання поза межами компанії, де хтось інший займається проблемами з обладнанням та (фізичною) безпекою тощо.

Я не можу рекомендувати її достатньо.

    
відповідь дана nwahmaet 07.08.2018 в 07:56
джерело
10

Areca Backup

Попередження: незмінний, останній реліз у 2015 році.

також є дуже пристойною програмою GPL для автоматичного створення резервних копій.

Функції

 • Збірка архівів (Zip & Zip64 формат)
 • Архівування шифрування (AES128 & AES256 алгоритми шифрування)
 • Зберігання на локальному жорсткому диску, в мережі диск, USB-ключ, сервер FTP / FTP (з неявним та явним SSL / TLS)
 • Фільтри вихідного файлу (за розширенням підкаталог, регулярне вираження розмір, дата, статус, з AND / OR / NOT логічні оператори)
 • Інкрементний, диференційний та повний резервна підтримка
 • Підтримка дельта-резервної копії (лише для зберігання модифіковані частини ваших файлів)
 • Архіви зливаються: ви можете об'єднати сусідні архіви в один сингл архів для збереження місця для зберігання.
 • Відновлення дати: Areca дозволяє ви, щоб відновити свої архіви (або окремі файли) на певну дату.
 • Механізм транзакції: все критичне процеси (наприклад, резервні копії або злиття) є транзакційними. Це гарантує цілісність ваших резервних копій.
 • Збереження звітів: Areca генерує резервні звіти, які можна зберегти ваш диск або відправлений по електронній пошті.
 • Опублікувати сценарії резервування: Areca може запускати скрипти командного рядка після резервного копіювання.
 • Дозволи файлів, символьні посилання та названі труби можуть бути збережені і одужав (Лише для Linux)
відповідь дана AndyB 09.08.2018 в 08:58
джерело
8

Я запускаю власний скрипт Python, який використовує rsync, щоб зберегти домашню папку (менше сміття тощо) на папку, позначену як "поточний" на окремому резервному жорсткому диску (підключеному через USB), а потім копіювати (cp) команду, щоб копіювати все від "течії" до папки, що йдуть на дату, на тому ж жорсткому диску. Красива річ, що кожен знімок має кожен файл у вашій домашній теці, як це було в той час, і ще жорсткий диск не просто не заповнюється без необхідності. Оскільки більшість файлів ніколи не змінюються, на жорсткому диску існує лише одна фактична копія цих файлів. Кожне інше посилання на це посилання. І якщо нову версію файлу додається до "поточного", то всі знімки, що вказують на стару версію, автоматично вказують на одну версію оригіналу. Сучасні системні файлові системи HDD самі по собі це піклуються. Хоча в сценарії є всілякі уточнення, основні команди є простими. Ось кілька основних складових:

exclusion_path = "/home/.../exclusions.txt" # don't back up trash etc
media_path = "/media/... # a long path with the HDD details and the "current" folder
rsync -avv --progress --delete --exclude-from=exclusion_path /home/username/ media_path
current = "..." # the "current" folder on the HDD
dest = "..." # the timestamped folder on the HDD
cp -alv current dest

У мене також були деякі спеціальні потреби. Оскільки у мене декілька масивних (наприклад, 60 ГБ) дискових зображень VirtualBox, я завжди хочуть мати одну копію цих, а не моментальних знімків. Навіть жорсткий диск 1 або 2 ТБ має обмеження.

Ось вміст мого файлу виключень. Файл дуже чутливий до відсутніх кінцевої косою риси тощо:

/.local/share/Trash/
/.thumbnails/
/.cache/
/Examples/
    
відповідь дана user185 30.08.2010 в 10:30
джерело
5

Dirvish

Dirvish - це хороший інструмент резервного копіювання знімків командного рядка, який використовує жорсткі посилання для зменшення простору дискового простору. Він має витончений спосіб очистити застарілі резервні копії.

Ось хороший підручник для цього: тут

    
відповідь дана student 28.03.2013 в 11:06
джерело
5

Duplicati

З відкритим вихідним кодом, безоплатна програма резервного копіювання, яка працює на Linux, за допомогою gui, яка "надійно зберігає зашифровані, інкрементальні, стислі резервні копії у службах хмарного зберігання та віддалених файлових серверів. Він працює з Amazon S3, Windows Live SkyDrive, Google Диском (Документи Google ), Rackspace Cloud Files або WebDAV, SSH, FTP (та багато іншого) ".

Версія 1.0 вважається стабільною; існує версія 2 у розробці з значними внутрішніми змінами, які в даний час працюють (хоча я не буду використовувати його для виробництва). Для вибору файлів для резервного копіювання існують стандартні або спеціальні правила фільтрування.

Я частково використовував його протягом багатьох років (не був пов'язаний ні з ким, але розглядав API, щоб додати бекенд, виступаючи як розробник), хоч і нечасто, як на ноутбуці Windows, так і на моєму Ubuntu 14.04.

Вилка дуальності .

    
відповідь дана Breezer 13.04.2017 в 14:23
джерело
4

PING - це інструмент резервного копіювання, який не містить ніяких даних, який дозволить вам створювати резервні копії всіх розділів. Це автономна утиліта, яку слід спалити на компакт-диску.

Що мені подобається в цій програмі, це копіювання всього розділу. Уявіть собі це: під час модифікації вашої Ubuntu як суперкористувача ви змінили життєво важливу частину, і Ubuntu більше не запускатиметься.

Ви можете відформатувати жорсткий диск і переінсталювати Ubuntu. Хоча резервні рішення, такі як Dropbox, Ubuntu One тощо, можуть бути корисними для отримання важливих файлів, воно не відновить шпалери, іконки Unity та інші матеріали, які зробили ваш Ubuntu таким, яким ви сподобались.

Інший варіант - просити допомоги в Інтернеті. Але чому б не просто відновити всю систему так, як це було кілька днів тому? PING зробить саме це для вас.

Про:

 • Не тільки резервні копії документів, але й системні файли
 • Це простий у використанні
 • Можна також резервувати інші розділи (не Linux)
 • Зберігатиме резервну копію у форматі gzip або bzip2, заощаджуючи дисковий простір

Мінуси:

 • Перш ніж мати змогу резервне копіювання, комп'ютер потрібно буде перезапустити
 • PING зробить резервну копію цілого розділу, навіть якщо було змінено лише кілька файлів
 • Для створення резервних копій вам буде потрібно зовнішній жорсткий диск або деякий простір на вашому ПК

Відмінне голландське керівництво можна знайти тут .

    
відповідь дана Exeleration-G 03.01.2012 в 22:23
джерело
4

s3ql - це нещодавня можливість використання Amazon S3, Google Storage або OpenStack Storage як файлової системи. Він працює на різних дистрибутивах Linux, а також на MacOS X.

Використовуючи його за допомогою rsync, ви можете отримати дуже ефективні додаткові резервні копії за межами сайту, оскільки вони забезпечують ефективність зберігання та пропускної здатності через дедуплікацію та стиснення на рівні блоків. Він також підтримує конфіденційність за допомогою шифрування на стороні клієнта та деякі інші цікаві речі, такі як копіювання на запис, незмінні дерева та знімок.

Див. Порівняння S3QL та інших файлових систем S3 для порівняння з PersistentFS, S3FS, S3FSLite, SubCloud , S3Backer і ElasticDrive.

Я використовував його протягом кількох днів, починаючи з s3_backup.sh , (який використовує rsync), і я цілком щасливий. Це дуже добре документовано і виглядає як надійний проект.

    
відповідь дана nealmcb 10.07.2012 в 08:23
джерело
4

TimeVault

Попередження: недотримання

TimeVault - це інструмент для створення знімків папок і інтеграції з Nautilus. Знімки захищені від випадкового видалення або модифікації, оскільки вони за замовчуванням доступні лише для читання.

Можна завантажити з Launchpad .

    
відповідь дана papukaija 09.08.2018 в 08:59
джерело
3

inosync

Сценарій Python, який пропонує більшу або меншу кількість можливостей резервного копіювання в режимі реального часу.

Зверніть увагу, що це програмне забезпечення більше не підтримується.

"Я наткнувся на посилання на функцію" inotify ", яка присутня в останніх ядрах Linux. Inotify відстежує активність диска та, зокрема, прапори, коли файли записуються на диск або видаляються. Поєднує в собі моніторинг подій файлу inotify з використанням утиліти синхронізації файлів rsync, щоб забезпечити можливість резервного копіювання файлів у режимі реального часу, яке я шукав.Програмне забезпечення, назване inosync, насправді є скриптом Python, який фактично забезпечується автором як відкритим вихідним кодом , Бенедикт Бём з Німеччини ( тут ).

тут

    
відповідь дана CentaurusA 07.08.2018 в 07:59
джерело
3

Омна

Попередження: програмне забезпечення більше не підтримується, автори рекомендують не використовувати його

"Obnam - це простий, безпечний програма резервного копіювання. Резервні копії можуть зберігатися на локальних жорстких дисках або в Інтернеті за допомогою протоколу SSH SFTP. Сервер резервного копіювання, якщо він використовується, не вимагає жодного спеціального програмного забезпечення, а також SSH.

Деякі функції, які можуть вас зацікавити:

 • Знімок резервних копій. Кожне покоління виглядає як повний знімок, тому вам не потрібно піклуватися про повне або додаткове резервне копіювання або обертати реальні або віртуальні стрічки.
 • Де-дублювання даних, у файлах та покоління резервних копій. Якщо резервний сховище вже містить певну частину даних, він буде повторно використаний, навіть якщо це було в іншому файлі в старому поколінні резервних копій. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про переміщення великих файлів або їх зміну. ​​
 • Зашифроване резервне копіювання за допомогою GnuPG.

Старі версії можна знайти в джерелах програмного забезпечення Ubuntu, для нової версії можна ознайомитись на Кріс Кормакс PPA або Obnams веб-сайт .

    
відповідь дана shaddow 09.08.2018 в 09:01
джерело
1

saybackup and saypurge

Є хороший сценарій під назвою saybackup , який дозволяє робити прості додаткові резервні копії, використовуючи жорсткі посилання. З сторінки користувача:

  

Цей сценарій створює повні або зворотні інкрементні резервні копії, використовуючи
  команда rsync (1). Імена каталогів резервних копій містять дату та час
  від кожного резервного запуску, щоб дозволити сортування та вибіркову обрізку. Біля   кінець кожного успішного виконання резервної копії, оновлено символьне посилання '*-current'   завжди вказати на останню резервну копію. Зменшити віддалений файл
  переклади, опція «-L» може бути використана (можливо, кілька разів) на
  вкажіть існуючі дерева файлів, з яких будуть файли

  міцно зв'язаний у резервну копію.

Відповідний сценарій saypurge надає розумний спосіб очистити старі резервні копії. З головної сторінки інструмента:

  

Sayepurge аналізує мітки часу з назв цього набору резервної копії   каталоги, обчислює час дельти і визначає правильне видалення   кандидатів, щоб резервні копії були розміщені з часом найбільш рівномірно. The   точна поведінка може бути настроєна, вказавши кількість останніх файлів   щоб запобігти видаленню (-g), зберегти кількість історичних резервних копій   навколо (-k) та максимальної кількості видалень для будь-якого заданого пробігу   (-d) У наведеному вище наборі файлів є два резервні копії з 2011-07-07   лише 6 годин, тому вони роблять хороші кандидати для очищення ...

    
відповідь дана student 28.03.2013 в 10:50
джерело
1

backup2l

Попередження: невиконання, останнє зобов'язання на 2017-02-14

З домашньої сторінки:

  

backup2l - це легкий інструмент командного рядка для створення,   підтримка та відновлення резервних копій на монтується файлової системі (наприклад,   жорсткий диск). Основними цілями проектування є низькі витрати на технічне обслуговування,   ефективність, прозорість та надійність. За замовчуванням встановлення   резервні копії створюються автономно за допомогою сценарію cron.

     

backup2l підтримує ієрархічне диференціальне резервне копіювання за допомогою a   Указана користувачем кількість рівнів і резервні копії на рівні. З цим   схема, загальна кількість архівів, які потрібно зберігати тільки   збільшується логарифмічно з кількістю диференціальних резервних копій   з часу останнього повного резервного копіювання. Отже, невеликі інкрементальні резервні копії можуть бути   генерується за короткі проміжки часу, а час і простір повний   резервні копії потрібні лише рідко.

     

Функція відновлення дозволяє легко відновити стан файлу   системні або довільні каталоги / файли попередніх точок часу. The   Власність та дозвіл атрибутів файлів і каталогів є   правильно відновлено.

     

Вбудована функція розподілу та збирання дозволяє комфортно   передавати всі або обрані архіви на набір компакт-дисків або іншого знімного   ЗМІ.

     

Всі контрольні файли зберігаються разом з архівами на резервному копіюванні   пристрій, і їх вміст в основному пояснюється самостійно. Отже, у   У разі виникнення надзвичайної ситуації користувач не повинен лише покладатися на відновлення   функціональність backup2l, але може - при необхідності - переглядати файли   і витягуйте архіви вручну.

     

Щоб вирішити, чи файл є новим або зміненим, резервна копія2l дивиться на її   ім'я, час зміни, розмір, право власності та дозволи. На відміну від інших   інструменти резервного копіювання, i-node не розглядається, щоб уникнути проблем   з файловою системою, яка не є Unix, як FAT32.

    
відповідь дана student 09.08.2018 в 09:02
джерело
0

boxbackup

З домашньої сторінки:

  

Box Backup - це відкрите джерело, повністю автоматична, онлайнова резервна копія   система Він має такі основні функції:

     
 • Усі резервні копії даних зберігаються на сервері у файлах на файловій системі - жодних стрічок, архіву чи інших спеціальних пристроїв не потрібно.
    - Сервер довіряють лише для того, щоб зробити файли доступними, коли вони потрібні - всі дані зашифровані, і їх можна декодувати лише за допомогою   оригінальний клієнт. Це робить його ідеальним для резервного копіювання через недовіру   мережа (наприклад, Інтернет) або де знаходиться сервер   неконтрольоване середовище.
    - Демон резервної копії працює на системах для резервного копіювання та копіює зашифровані дані на сервер, коли він помічає зміни, тому резервні копії постійно   і сучасні (хоча традиційні резервні копії знімків можливі   теж)
 •   
 • На сервер надсилаються лише зміни у файлах, подібно до rsync, мінімізуючи пропускну здатність, що використовується між клієнтами та сервером. Це робить   це особливо підходить для резервного копіювання між віддаленими місцями, або   по інтернету.
 •   
 • Він веде себе як стрічка - старі версії файлів і видалені файли доступні.
 •   
 • Старі версії файлів на сервері зберігаються як зміни з поточної версії, що мінімізує обсяг пам'яті, необхідний на сервері.   Файли сервера також стискуються, щоб мінімізувати їх розмір.
 •   
 • Вибір режиму резервного копіювання - його можна оптимізувати для резервного копіювання документів або серверів.
 •   
 • Він призначений для легкого та дешевого запуску сервера. Він має портативну реалізацію, а необов'язковий RAID реалізований в userland для   надійність без складної установки сервера або дороге обладнання.    тут
 •   
    
відповідь дана student 05.07.2016 в 01:34
джерело

Ознайомтеся з іншими питаннями з міткою